Sorajans

Serdar Ortaç sevenlerini ü’zdü

Serdar Ortaç sevenlerini ü’zdü
11 views
21 Kasım 2021 - 19:04

Serdar Ortaç’tan sevenlerini yasa boğan haber,sosyal medya üzerinden k-umar oynayıp borç b-atağına saplanan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç herkesi ş-oke etti. Allah B-elamı versin! Şarkıcı Serdar Ortaç sahne öncesi sorulara yanıt verdi. Serdar Ortaç uzun bir süre gündemden düşmeyen kumar bağımlılığı hakkında “Allah benim belamı versin, zamanında çok oynadım, çok kaybettim, çok p-işmanım ama geçmişi değiştiremiyorsunuz” dedi.

Ortaç açıklamasında “Gitti giden para. Artık k-umar oynamıyorum. En son pandemi öncesinde oynadım. En büyük z-ararlar o zaman. Bahis siteleriyle de yaptım. Allah b-elamı verdi. Çocuğum olsa kumardan uzak dur derdim” diyerek duygularını ifade etti.

Tüm bu yaşananlardan sonra, ünlü şarkıcı d-epresyona girmişti ve kendini kaybederek büyük bir hata yaptı, kimsenin ondan böyle birşey yapacağını beklemezken, sevenleri hemen yardımına koştu.

Kumar oynama alışkanlığı ünlü şarkıcının sonu oldu, p-işmanlıklarını dile getirirken, Serdar Ortaç yaşamak istemediğini ve Allah B-elamı versin dediği ortaya çıkmıştı.Sevilen Şarkıcı Serdar Ortaç bu duruma nasıl düştü? Eşinden a-yrıldıktan sonra kendini kaybeden şarkıcı, hayatını kararttı ve boşandığı eşine bile nafaka ödeyemez hale geldiğini aktarıp gözyaşlarına boğuldu.

Herkesin çok sevdiği ünlü şarkıcı bu a-cıya daha fazla dayanamadı ve sevenleri şarkıcıya ziyarette bulundu, düştüğü bu durumdan dolayı na destek verdi omak istediler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Sorajans kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.