Sorajans

Herkes ne diyeceğini merak ediyordu! Ezgi Mola’dan ilk açıklama geldi 

Herkes ne diyeceğini merak ediyordu! Ezgi Mola’dan ilk açıklama geldi 
10 views
03 Haziran 2021 - 16:23

Herkes ne diyeceğini merak ediyordu! Ezgi Mola’dan ilk açıklama geldi. Geçen yıl Batman’da İpek Er’e c-ins-el s-ald-ırıda bulunup i-nt-ihara sürüklediği s-uç-lamasıyla yargılanan Uzman Çavuş Musa Orhan’a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan Ezgi Mola’dan konuyla ilgili ilk açıklama geldi.

Ezgi Mola’ya geçen yıl Batman’da İpek Er’e c-in-sel s-ald-ırıda bulunup i-nti-hara sürüklediği s-uçla-masıyla yargılanan Uzman Çavuş Musa Orhan’a hakaret ettiği gerekçesiyle dava açıldı. Ankara 31’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak olan Ezgi Mola’nın 2 yıl 4 aya kadar h-apsi istendi.

Oyuncu Ezgi Mola, 20 Ağustos 2020’de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Tecavüzcü şerefsizi dışarı salan vicdanınızda boğulun. Artık yasa, dua, dilek, istek, rica, umut her şeyi elimizden aldınız ya!! Ne diyim! Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!!! #MusaOrhanTutuklansin” ifadelerini kullanmıştı

EZGİ MOLA’YA DESTEK MESAJLARI YAĞDI
Ezgi Mola hakkında Musa Orhan’a hakaret ettiği iddiasıyla açılan davada 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istenmesinin ardından sosyal medyada hayranları ve meslektaşları tarafından “#YalnızDeğilsinEzgiMola” etiketi açıldı. Türkiye popüler başlıklar listesinde üst sıralara yükselen etiketin altında on binlerce destek mesajı atıldı.

EZGİ MOLA’DAN İLK AÇIKLAMA GELDİ
Konuyla ilgili ne diyeceği merak edilen Ezgi Mola, hakkında açılan dava sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Ezgi Mola, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Yalnız olmadığımı böylesine hissetmek çok güzel canlar. Hepinize çok teşekkür ederim, sizleri çok seviyorum ve biliyorum ki bizleri sevgi kurtaracak.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Sorajans kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.