Sorajans

Bergüzar Korel: Bana dokunmasını istemiyorum

Bergüzar Korel: Bana dokunmasını istemiyorum
8 views
20 Şubat 2021 - 14:45

Bergüzar Korel yaşadığı sanal z-orb-alığın ardından Instagram hesabından açıklama yaptı. Korel, “Artık sadece içimden geleni, gözümün gördüğünü korkmadan otosansür uygulamadan paylaşmak istiyorum. Söylenen her şeyi ciddiye alıp, üzülüp, o insanı kazanmaya çalışıp açıklama yapmayı da bıraktım” dedi.

Oyuncu Korel, ikinci ç-ocuğu Han’a hamileyken bir sosyal medya kullanıcısının kendisine “G-ebe-rmeniz için dua ediyorum” dediğini, bu yüzden de Instagram hesabını yorumlara ve özel mesajlara kapattığını açıkladı.

12 yıl önce meslektaşı Halit Ergenç ile evlenen oyuncu Bergüzar Korel 2010’da Ali’yi, geçen yıl da Han’ı dünyaya getirmişti. Korel, hamilelik sürecinde kendisine gelen bir mesaj üzerine Instagram hesabını yorumlara ve özel mesajlara kapattığını söyledi. Korel, şu açıklamayı yaptı:

“Eminim bir çok kişi yorumlarım ve DM’lerim kapalı olduğu konusunda sitemkar eleştirilerde ulunuyor, sebebini merak ediyor. Çünkü artık kötü sözün de onu söyleyen kişinin de kontrolsüz ve vahşi bir şekilde bana dokunmasını istemiyorum, daha doğrusu o kişinin bana dokunduğunu sanmasına izin vermiyorum.

Artık sadece içimden geleni, gözümün gördüğünü korkmadan otosansür uygulamadan paylaşmak istiyorum. Söylenen her şeyi ciddiye alıp, üzülüp, o insanı kazanmaya çalışıp açıklama yapmayı da bıraktım.”

‘GEBERMENİZ İÇİN HER GÜN DUA EDİYORUM’ Ne zaman biliyor musunuz? İkinci yavruma hamileyken DM kutuma düşen bir mesajdan sonra… ‘Piçin ve senin gebermen için her gün dua ediyorum.’ ‘Aman bırak, hasta onlar’ deyip, kestirip atmayın artık! Böyle diye diye vücut bulmuş bu şeytanlığı besleyip duruyoruz. Ben kendimi, psikolojimi bu iletişim yolunu keserek koruyorum. Belki çelişkili gelecek yazdıklarım ama diğerini başaracak gücüm de isteğim de yok artık. Bir yerlerde sanal zorbalığa uğrayan birileri var ise özellikle yaşı küçük kardeşlerim bu yazdıklarımı okuyorsa eğer bunun bir suç olduğunu bilin ve lütfen ailenizle paylaşın, sessiz kalmayın!”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Sorajans kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.