Sorajans

Bahçeli, AKP’ye Tuzak Mı Kurdu?

Bahçeli, AKP’ye Tuzak Mı Kurdu?
15 views
06 Mayıs 2021 - 7:31

Bahçeli, AKP’ye Tuzak Mı Kurdu? Vekilden Flaş Sözler! MHP lideri Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz günlerde duyurduğu 100 maddelik bir anayasa taslağına karşı eleştiriler devam ediyor. Ak Partili bir vekilin sözleri ise oldukça dikkat çekici.

Kulislerde Devlet Bahçeli’nin tam kapanma, aşı, alkol satışı, yasaklar gibi konuların dışına çıkarak 100 maddelik anayasa değişiklik hazırlandığını açıklaması konuşuluyor. Anayasa değişiklik taslağının içerisinde Parlamenter sistemin Osmanlı’dan beri uygulandığını ancak istenilen sonucu vermediği, Başkanlık sisteminin oldukça iyi sonuçlar verdiği ve yeni anayasa ile güçlendirilmesi gerektiği belirtilmiş.

Kulisler Çalkalanıyor AKP cephesinden Erdoğan’a gönderilen mesajlarda Devlet Bahçeli’nin bu anayasa teklifinin tuzak olduğu belirtildi. Bu teklifin ilk olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunulması daha sonrasında açıklama yapılması gerektiği ifade ediliyor. Ak Partili Vekilden Flaş Sözler İsmini vermek istemeyen bir Ak Partili vekilin, ‘Bahçeli’nin niyetinden şüphelendik’ dediği ifade edildi. ‘Bir iş birliği olacaksa neden şimdiye kadar kimsenin duymadığı bir anayasa taslağı hazırlandı’ dediği belirtildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Sorajans kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.