‘Seyrettim’ deyip Ebru Gündeş gönderme yaptı!

‘Seyrettim’ deyip Ebru Gündeş gönderme yaptı!

‘Seyrettim’ deyip Ebru Gündeş gönderme yaptı! Gündeş’in ‘seyrettim’ paylaşımı hayrete düşürdü. Ebru Gündeş, geçen ay Bodrum Aile Mahkemesi’ne başvurarak 11 yıllık eşi Reza Zarrab’a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle boşanma davası açmış, ünlü şarkıcının dava dosyasına giren i-hanet i-ddiaları magazin dünyasında büyük ses getirmişti.

Gündeş, Zarrab’ın başka k-adınlarla i-lişkisinin bulunduğunu i-ddia ettiği dava dilekçesinde, k-adınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığı Hadise olduğu i-ddia edilmişti. Eşinin bu i-lişkilere hem k-ızının hem de k-ızının bakıcısının şahit olduğunu i-ddia eden Gündeş, kendisinin de aldatılma olayını farklı kaynaklardan doğrulattığını i-fade etmişti.

Hadise, geçen gün “Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez!” sözleriyle yasak aşk i-ddiaları karşısında sessizliğini bozmuştu.

Orkun Ün, iki ismin yaşadığı yasak aşkı ortaya çıkaran bir ‘falcı’ olduğunu öne sürmüştü.
Ün yazısında “Reza Zarrab, Ebru Gündeş ve Hadise’nin yıllardır falına bakan biri var. O ka-dın bir gün Reza Zarrab’ın davetiyle fal bakmak için Miami’ye gidiyor. Ve o son gidişinde Zarrab’ın evinde ‘Hadise’ ile karşılaşıyor.” demişti.

Yaşananları anlatan Ün “Olan bitenden kimseye bahsetmemesi isteniyor ama gizemli falcı İstanbul’a döner dönmez Ebru Gündeş tarafından ‘sıkıştırılıyor’. Ebru Gündeş’in ısrarlarına dayanamayan falcı her şeyi anlatıyor ve Hadise ile Reza Zarrab i-lişkisinden böylece Ebru Gündeş emin oluyor.” if-adelerini kullanmıştı.

Gündeş’in canını sıkan durumu Ün “Hem eşi hem de arkadaşı tarafından aldatılan Ebru Gündeş’in c-anını sıkan bir başka durum ise k-ızı Alara’nın Hadise hayranlığı. Reza Zarrab ile Ebru Gündeş’in birlikte yaşadıkları eve sık sık girip çıkan Hadise, Alara’nın doğum günlerine de katılıyor, hatta o özel günlerde Alara Hadise şarkılarının çalınmasını istiyordu.” diyerek anlatmıştı.

 

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.